• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PI1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PI1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PI1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PI1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Bitmap Image Degas

Co to jest plik PI1?

Format grafiki bitmapowej używany przez DEGAS, edytor obrazów dla komputerów Atari ST. Wersja o niskiej rozdzielczości (320 x 200) obsługująca 16 kolorów. Może być otwarty za pomocą systemu Degas w systemach Atari lub z różnymi programami do przeglądania zdjęć dla komputerów Mac i PC.

Jak otworzyć plik PI1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PI1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PI1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PI1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PI1

Inne problemy z plikiem PI1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PI1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PI1:

  • plik PI1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PI1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PI1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik