• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHYA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHYA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHYA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHYA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Marathon 2 Aleph One Physics Format Bungie Studios

Co to jest plik PHYA?

Plik fizyki używany przez silnik gier strzeleckich Aleph One. Zawiera fizyczne właściwości gry, takie jak prędkość, grawitacja i reakcje na eksplozje. Służy do modyfikowania właściwości gry, takich jak wysoki i długi postać może skakać.

Jak otworzyć plik PHYA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHYA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHYA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHYA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHYA

Inne problemy z plikiem PHYA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHYA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHYA:

  • plik PHYA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHYA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHYA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik