• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHOTOLIBRARY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHOTOLIBRARY. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHOTOLIBRARY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHOTOLIBRARY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhoto Digital Photo Library Apple

Co to jest plik PHOTOLIBRARY?

Biblioteka cyfrowych zdjęć utworzonych przez iPhoto, aplikacja organizacji obrazu. Zawiera wszystkie obrazy, które pojawiają się w aplikacji iPhoto wraz z wprowadzonymi do nich zmianami. Utworzone przy dodawaniu innej biblioteki w programie iPhoto.

iPhoto to organizacja do tworzenia i edytowania zdjęć opracowana przez firmę Apple. Program pozwala na przycięcie, ulepszenie i dotknięcie zdjęć. Ułatwia także udostępnianie zdjęć do witryn społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Flickr.

iPhoto zostało przerwane i zastąpione zdjęciami w 2015 roku.

Jak otworzyć plik PHOTOLIBRARY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHOTOLIBRARY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHOTOLIBRARY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHOTOLIBRARY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHOTOLIBRARY

Inne problemy z plikiem PHOTOLIBRARY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHOTOLIBRARY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHOTOLIBRARY:

  • plik PHOTOLIBRARY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHOTOLIBRARY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHOTOLIBRARY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik