• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PHO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PHO. Jeżeli chcesz otworzyć plik PHO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PHO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gerber Photoplot Format Ucamco

Co to jest plik PHO?

Plik utworzony przez aplikacje z obwodami drukowanymi (PCB). Zawiera fotoplot, czyli wygenerowany obraz układu PCB, który może być używany w procesie wytwarzania płytek drukowanych. Często generowane z pliku .GBR i można je przeglądać w kilku aplikacjach kompatybilnych z Gerber.

Jak otworzyć plik PHO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PHO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PHO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PHO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PHO

Inne problemy z plikiem PHO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PHO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PHO:

  • plik PHO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PHO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PHO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik