• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Certificate Format N/A

Co to jest plik PFX?

Szyfrowany plik zabezpieczający przechowuje bezpieczne certyfikaty służące do uwierzytelniania osoby lub urządzenia, na przykład komputera lub serwera WWW. Wymaga hasła, które ma zostać otwarte. Można go zainstalować, klikając prawym przyciskiem myszy plik i wybierając "Zainstaluj PFX".

Jak otworzyć plik PFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFX

Inne problemy z plikiem PFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFX:

  • plik PFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik