• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PFC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PFC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PFC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PFC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AOL Personal Filling Cabinet AOL

Co to jest plik PFC?

Format pliku używany przez America Online do przechowywania ulubionych (zakładek), a także wiadomości e-mail i informacji kontaktowych. Mogą zawierać adresy e-mail, numery telefonów, adresy ulic, informacje o firmie, grupy i listy dystrybucyjne.

Pliki plików są odczytywane przez oprogramowanie AOL i nie mają być otwierane ręcznie. Zawartość pliku PFC może zostać otwarta przy użyciu programu narzędziowego innej firmy.

Jak otworzyć plik PFC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PFC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PFC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PFC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PFC

Inne problemy z plikiem PFC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PFC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PFC:

  • plik PFC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PFC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PFC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik