• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PES. Jeżeli chcesz otworzyć plik PES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Brother Embroidery File Format N/A

Co to jest plik PES?

Plik CAM (wspomagany komputerowo), który zawiera instrukcje tworzenia haftów maszyną do szycia. Zawiera kody takie jak "stop", "jump" i "trim". zawiera również kolory do projektowania z obsługiwanej palety kolorów firmy Brother. Można otwierać i przeglądać różne programy szycia.

PES fles są tworzone przez oprogramowanie PE-Design dołączone do maszyn do szycia Brother, ale mogą być również używane z domowymi haftami Babylock i Bernina.

Jak otworzyć plik PES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PES

Inne problemy z plikiem PES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PES:

  • plik PES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PES
PES do JEF