• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PERSPECTIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PERSPECTIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PERSPECTIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PERSPECTIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Project Related Apple, Inc.

Co to jest plik PERSPECTIVE?

Plik utworzony przez Xcode, aplikację Mac OS X, która pomaga użytkownikom rozwinąć oprogramowanie. Odwołany przez Xcode do utrzymania "perspektywy" aplikacji. Zapewnia specyficzne dla użytkownika ustawienia projektu, takie jak położenie okna i ustawienia paska bocznego. Automatycznie generowane przez aplikację.

Jak otworzyć plik PERSPECTIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PERSPECTIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PERSPECTIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PERSPECTIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PERSPECTIVE

Inne problemy z plikiem PERSPECTIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PERSPECTIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PERSPECTIVE:

  • plik PERSPECTIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PERSPECTIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PERSPECTIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik