• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PERFMONCFG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PERFMONCFG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PERFMONCFG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PERFMONCFG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Performance Monitor Configuration Format Microsoft

Co to jest plik PERFMONCFG?

Plik ustawień utworzony przez program Performance Monitor, narzędzie do wydajności systemu dołączone do systemu Microsoft Windows. Zawiera zapisane ustawienia, na które zasoby komputera można śledzić, na przykład użycie procesora. Może być używany do tworzenia profili śledzenia skuteczności.

Jak otworzyć plik PERFMONCFG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PERFMONCFG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PERFMONCFG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PERFMONCFG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PERFMONCFG

Inne problemy z plikiem PERFMONCFG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PERFMONCFG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PERFMONCFG:

  • plik PERFMONCFG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PERFMONCFG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PERFMONCFG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik