• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Index Format Adobe Systems

Co to jest plik PDX?

Plik indeksu utworzony przez program Adobe Acrobat, twórca dokumentów i program do przeglądania. Zawiera indeks dokumentów i katalogów. Umożliwia wyszukiwanie w wielu dokumentach .PDF. Przydatne dla firm korzystających z dużych zestawów dokumentów PDF, takich jak prawnicy.

Indeksy PDX mogą zostać utworzone w sekcji Wybierz zaawansowane i rarr. Przetwarzanie dokumentów i rarr. Indeks pełnotekstowy z katalogiem w programie Adobe Acrobat. Inne pliki mogą być dodane do istniejącego indeksu PDX przy użyciu tej samej opcji.

Program Adobe Acrobat jest dostępny w wersjach Standard, Pro i Pro Extended.

Jak otworzyć plik PDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDX

Inne problemy z plikiem PDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDX:

  • plik PDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik