• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cyberlink PowerDirector Project Format CyberLink

Co to jest plik PDS?

Plik projektu wideo lub pokaz slajdów utworzony przy użyciu programu PowerDirector, cyfrowego programu do edycji wideo. Przechowuje odniesienia do plików audio i wideo oraz zawiera ustawienia dla menu, efektów, przejść i innych informacji o produkcie domowym. Służy do tworzenia dysków wideo CD, DVD, Blu-ray i AVCHD.

Pliki PDS są często zbudowane z szablonu dostarczonego z oprogramowaniem.

Jak otworzyć plik PDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDS

Inne problemy z plikiem PDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDS:

  • plik PDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PDS
PDS do PDF