• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Port Device Driver Format N/A

Co to jest plik PDR?

Plik sterownika, który umożliwia niektórym urządzeniom USB, takim jak pamięci flash USB, być rozpoznawany i używany przez komputer z systemem Windows. Podobnie jak sterownik urządzenia wirtualnego (plik .VXD) używany przez inny sprzęt.

Pliki PDR mogą być ładowane za pomocą Panelu sterowania "Dodaj nowy sprzęt" systemu Windows. Gdy urządzenie zostanie zlokalizowane, zaznacz pole PDR po wyświetleniu odpowiedniego monitu.

Jak otworzyć plik PDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDR

Inne problemy z plikiem PDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDR:

  • plik PDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik