• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PD5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PD5. Jeżeli chcesz otworzyć plik PD5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PD5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Photo Gallery User Format Microsoft

Co to jest plik PD5?

Plik bazy danych utworzony przez program Windows Live Photo Gallery, który służy do zarządzania zdjęciami domowymi i filmami. Zapewnia metadane dotyczące osobistych zdjęć i filmów. Służy do śledzenia informacji o osobistych plikach multimedialnych.

Domyślnie pliki PD5 mają nazwę Pictures.Pd5 i znajdują się w następującym katalogu użytkownika:% USERPROFILE% AppDataLocalMicrosoftWindows Live Photo Gallery

Jeśli plik PD5 zostanie uszkodzony, może zostać zmieniony na OLD_Pictures.Pd5, a Galeria fotografii usługi Windows Live automatycznie utworzy nowy plik Picture.Pd5.

Jak otworzyć plik PD5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PD5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PD5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PD5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PD5

Inne problemy z plikiem PD5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PD5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PD5:

  • plik PD5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PD5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PD5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik