• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PD4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PD4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PD4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PD4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Photo Gallery User Format Microsoft

Co to jest plik PD4?

Plik bazy danych używany przez program Windows Live Photo Gallery, który umożliwia użytkownikom zarządzanie domowymi zdjęciami i filmami. Zawiera metadane opisujące osobiste obrazy i filmy, w tym nazwę pliku, właściwości, ścieżkę i miniaturę. Służy do śledzenia informacji o plikach multimedialnych.

Domyślnie pliki PD4 używają nazwy Pictures.Pd4 i są przechowywane w następującym katalogu:% USERPROFILE% AppDataLocalMicrosoftWindows Live Photo Gallery

Jeśli baza danych plików PD4 jest uszkodzona, można zmienić nazwę istniejącego pliku PD4 na OLD_Pictures.Pd4 i Windows Live Photo Gallery utworzy nową bazę danych.

Jak otworzyć plik PD4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PD4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PD4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PD4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PD4

Inne problemy z plikiem PD4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PD4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PD4:

  • plik PD4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PD4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PD4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik