• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCSXSTATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCSXSTATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCSXSTATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCSXSTATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PCSX Emulator Saved Game Format PCSX

Co to jest plik PCSXSTATE?

Zapisany plik gry utworzony przez PCSX, wariant emulatora PlayStation ePSXe. Zapisany przez użytkownika i zawierający zamrożony stan emulatora w określonym momencie podczas rozgrywki. Służy do ładowania migawek.

Jak otworzyć plik PCSXSTATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCSXSTATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCSXSTATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCSXSTATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCSXSTATE

Inne problemy z plikiem PCSXSTATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCSXSTATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCSXSTATE:

  • plik PCSXSTATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCSXSTATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCSXSTATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik