• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PCG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PCG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PCG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PCG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Korg Triton Bank Format Korg

Co to jest plik PCG?

Zawiera kolekcję instrumentów dla syntezatorów Korg Triton lub Korg Trinity. Zawiera nazwy instrumentów, powiązane próbki i inne parametry urządzenia, takie jak oscylatory, podziały klawiatury i zakresy prędkości.

Triton pliki PCG można pobrać z Tritonhaven.

Jak otworzyć plik PCG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PCG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PCG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PCG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PCG

Inne problemy z plikiem PCG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PCG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PCG:

  • plik PCG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PCG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PCG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik