• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBXUSER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBXUSER. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBXUSER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBXUSER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode Project User Data Format Apple

Co to jest plik PBXUSER?

Plik utworzony przez Xcode, aplikację do tworzenia oprogramowania dla systemu Mac OS X. Zapisuje ustawienia użytkownika dla projektu rozwojowego, w tym aktualnie otwarte pliki, ustawienia okna, preferencje dotyczące budowania, katalogi projektów i wiele innych właściwości. Służy do zapamiętania ustawień lokalnych.

Ponieważ pliki PBXUSER zawierają lokalne ustawienia użytkownika, na ogół nie są sprawdzane w systemach sterowania kodem źródłowym dla projektów dotyczących współpracy. Czasami jednak plik o nazwie default.Pbxuser jest sprawdzany w repozytorium na początku projektu, tak aby wszyscy programiści zaczęli korzystać z tych samych wspólnych preferencji, zamiast zmieniać je indywidualnie.

Plik PBXUSER dla projektu Xcode jest przechowywany w pliku projektu .XCODEPROJ. Aby uzyskać dostęp do tego pliku ręcznie, usuń rozszerzenie ".Xcodeproj" z pliku XCODEPROJ i otwórz utworzony folder.

Jak otworzyć plik PBXUSER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBXUSER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBXUSER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBXUSER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBXUSER

Inne problemy z plikiem PBXUSER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBXUSER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBXUSER:

  • plik PBXUSER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBXUSER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBXUSER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik