• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Project Builder Project Apple

Co to jest plik PBPROJ?

Plik projektu rozwojowego utworzony przy użyciu narzędzia Project Builder, IDE opracowanego przez NeXT, ale następnie rozszerzonego przez firmę Apple w celu opracowania aplikacji dla systemu Mac OS X. Używany jako starszy format i nie jest zgodny z późniejszym rozwojem oprogramowania Apple Xcode.

Xcode używa plików .XCODEPROJ do tworzenia oprogramowania.

Jak otworzyć plik PBPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBPROJ

Inne problemy z plikiem PBPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBPROJ:

  • plik PBPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik