• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBO. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Packed Bohemia Object Bohemia Interactive

Co to jest plik PBO?

Plik danych używany przez kilka gier interaktywnych w Czechach. Może zawierać dane misji, kampanie lub dodatki. Zapisano jako pakiet zawierający wiele plików.

Każda PBO składa się z nagłówka, bloku danych oraz klucza kontrolnego lub podpisu. Pakiet może zawierać pliki .HTML, .CSV, .SQM i SQS.

Pliki PNG są używane przez kilka gier Bohemia Interactive i nie mają być otwierane ręcznie. Zawartość pliku PBO można przeglądać i edytować za pomocą przeglądarki PBO, np. Narzędzia cPbo narzędzia ArmA Tools.

Jak otworzyć plik PBO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBO

Inne problemy z plikiem PBO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBO:

  • plik PBO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik