• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerBuilder Dynamic Link Library CHENGDU Yiwo Tech Development

Co to jest plik PBD?

Plik kopii zapasowej utworzony przez program EaseUS Todo Backup, narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania systemu Windows. Mogą zawierać pliki systemowe lub użytkownika i mogą być używane do przechowywania całej partycji. Często zapisywane na zewnętrznych nośnikach lub innym urządzeniu, które można wykorzystać do przywracania plików w przypadku uszkodzenia lokalnego komputera.

Jak otworzyć plik PBD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBD

Inne problemy z plikiem PBD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBD:

  • plik PBD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik