• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobile Phonebook Format AT&T

Co to jest plik PBB?

Plik książki telefonicznej używany przez różne telefony komórkowe. Zawiera dane kopii zapasowej eksportowane przez oprogramowanie w lokalnym sklepie AT & T. Zazwyczaj zapisane na dysku USB po tym, jak przedstawiciel firmy AT & T wyemitował plik książki telefonicznej.

Pliki PBB można otwierać za pomocą programu CellBrite Content Manager, wybierając Kontakty i rarr. Otwórz książkę telefoniczną. Mogą być następnie eksportowane do programu Outlook lub Outlook Express, wybierając opcję menu Kontakty i rarr. Otwórz książkę telefoniczną.

Jak otworzyć plik PBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBB

Inne problemy z plikiem PBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBB:

  • plik PBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik