• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenOffice.org Basic Protected Module Format Oracle

Co to jest plik PBA?

Plik modułu szyfrowanego używany przez OpenOffice.Org, darmowy zestaw narzędzi. Zawiera chroniony hasłem kod źródłowy szyfrowany, który został napisany w języku podstawowym OpenOffice.Org. Używany jako część biblioteki lub dodatku makra dla oprogramowania.

Pliki Plików umożliwiają programistom ochronę kodu źródłowego. Niezabezpieczone pliki OpenOffice.Org używają rozszerzenia .XBA.

Jak otworzyć plik PBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PBA

Inne problemy z plikiem PBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PBA:

  • plik PBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik