• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PARTIMG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PARTIMG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PARTIMG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PARTIMG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Partimage Disk Image Format N/A

Co to jest plik PARTIMG?

Partycja dysku zapisana w pliku obrazu dysku przy użyciu programu Unix Partition Image. Może być skompresowany przy użyciu kompresji .GZIP lub .BZIP2 i można ją podzielić na wiele plików, które można skopiować na więcej niż jednym dysku.

Jak otworzyć plik PARTIMG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PARTIMG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PARTIMG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PARTIMG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PARTIMG

Inne problemy z plikiem PARTIMG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PARTIMG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PARTIMG:

  • plik PARTIMG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PARTIMG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PARTIMG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik