• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PARTIAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PARTIAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PARTIAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PARTIAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Internet Explorer 9 Partial Download Format Microsoft

Co to jest plik PARTIAL?

Plik PARTIAL to częściowo pobrany plik stworzony przez program Microsoft Internet Explorer 9 (IE9) lub nowszy, a także utworzony przez firmę Microsoft Edge, następcę programu Internet Explorer. Zapisuje zawartość pliku podczas jego pobierania. Pliki CZĘŚCI oznaczają pobranie jako niekompletne i umożliwiają wznowienie pobierania.

Możesz wznowić częściowe pobieranie, klikając dwukrotnie plik PARTIAL. Po otwarciu program IE wyświetli okno Wyświetl pliki do pobrania, które zawiera listę kompletnych i niekompletnych plików do pobrania. W tym oknie można kliknąć przycisk Wznów, aby wznowić pobieranie.

Program IE tworzy nazwy plików PARTIAL, dodając rozszerzenie pliku złożonego zawierającego wygenerowany kod i rozszerzenie ".Partial". Na przykład myfile.Zip.Owxpco0.Partial to przykładowa nazwa pliku, w której IE9 dodaje rozszerzenie ".Owxpco0.Partial" do oryginalnej nazwy pliku myfile.Zip. Po zakończeniu pobierania IE9 przeglądarka usuwa dołączone rozszerzenie z nazwy pliku, pozostawiając tylko oryginalną nazwę pliku.

Ogólnie, pliki częściowe są niezdatne do czasu, aż IE zakończy pobieranie. Jest jednak możliwe, że niektóre pliki, na przykład pliki wideo lub muzyczne, mogą być odtwarzane częściowo, nawet jeśli pobieranie jest niekompletne.

Jak otworzyć plik PARTIAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PARTIAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PARTIAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PARTIAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PARTIAL

Inne problemy z plikiem PARTIAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PARTIAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PARTIAL:

  • plik PARTIAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PARTIAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PARTIAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik