• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PART. Jeżeli chcesz otworzyć plik PART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Partial Download Format N/A

Co to jest plik PART?

Plik PART to częściowo pobrany plik z Internetu używany do pobierania plików w toku lub został zatrzymany. Pliki niektórych części mogą zostać wznowione w późniejszym czasie za pomocą tego samego programu, który rozpoczął pobieranie. Pliki CZĘŚCI są zazwyczaj używane przez Mozilla Firefox i kilka programów do transferu plików, takich jak Go! Zilla, eMule i program eDonkey, który przerwał.

Jeśli używasz Skype na komputerze Mac i plik PART pojawia się ponownie, przenieś plik do kosza i upewnij się, że jest to jedyny plik w kosza. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę "Kosz", przytrzymaj klawisz "Command", wybierz Secure Empty Trash i sprawdź, czy kosz jest pusty. Teraz po ponownym otwarciu Skype plik PART nie powinien już pojawić się ponownie.

Aby wznowić pobieranie pliku PART z programem FlashGet, może zajść potrzeba zmiany nazwy rozszerzenia na .JC.

Jak otworzyć plik PART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PART

Inne problemy z plikiem PART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PART:

  • plik PART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik