• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PanoramaStudio Project Format tshsoft

Co to jest plik PAP?

Projekt utworzony z PanoramaStudio, program do tworzenia panoramicznych i panoramicznych zdjęć o rozdzielczości 360 stopni. Przechowuje panoramę i powiązane obrazy podczas ich łączenia.

PanoramaStudio obsługuje wiele typów importów plików i może eksportować gotowe panoramy w wielu różnych formatach graficznych.

Jak otworzyć plik PAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAP

Inne problemy z plikiem PAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAP:

  • plik PAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik