• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
The Panorama Factory Project Format ProVUE Development

Co to jest plik PAN?

Plik bazy danych utworzony przez Panorama, aplikację do manipulacji danymi. Zapisuje dane w zorganizowanym formacie zastrzeżonym i można je przeglądać w formie arkusza kalkulacyjnego w oprogramowaniu. Mogą być filtrowane, sortowane, wyszukiwane i zapisywane za pomocą bardzo wydajnych algorytmów oprogramowania.

Panorama zawiera technologię przetwarzania danych ProVUE Development, która umożliwia szybką wydajność.

Jak otworzyć plik PAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAN

Inne problemy z plikiem PAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAN:

  • plik PAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik