• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAGES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAGES. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAGES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAGES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IWork Pages Document Format Apple

Co to jest plik PAGES?

Pliki PAGES to dokument utworzony przez Apple Pages, edytor tekstu i program układów stron. Może to być podstawowy dokument tekstowy lub złożona wielostronicowa broszura. Pliki Pliki mogą zawierać tekst, obrazy, tabele, wykresy i wykresy oraz mogą być utworzone z pustej strony lub zbudowane z szablonu.

PAGES pliki są przechowywane w formacie .ZIP i zawierają plik .JPG oraz opcjonalny plik .PDF dostarczający podgląd dokumentu. Dlatego jeśli chcesz wyświetlić zawartość pliku PAGES ręcznie w systemie Windows, skorzystaj z następujących instrukcji:

Zmień nazwę rozszerzenia ".Pages" na ".Zip". Wyodrębnij wyekstrahowany plik Zip z narzędziem Zip decompression. Wyodrębnione pliki powinny zawierać folder o nazwie QuickLook. Przejdź do tego folderu. W folderze QuickLook otwórz plik Thumbnail.Jpg. Ten plik daje tylko podgląd pierwszej strony dokumentu, ale może być pomocna w niektórych sytuacjach. W folderze QuickLook może być także plik PDF pod nazwą Preview.Pdf. Otwórz ten plik, aby wyświetlić podgląd całego dokumentu PAGES. Należy pamiętać, że plik PDF jest tworzony tylko wtedy, gdy użytkownik postanowił zapisać oryginalny dokument z dodatkowymi informacjami o podglądzie na stronach.

Strony są częścią pakietu Apple iWork, które obejmuje również Keynote (dla prezentacji) i Numbers (dla arkuszy kalkulacyjnych).

Jak otworzyć plik PAGES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAGES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAGES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAGES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAGES

Inne problemy z plikiem PAGES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAGES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAGES:

  • plik PAGES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAGES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAGES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PAGES
PAGES do DOCXPAGES do DOCPAGES do EPUBPAGES do PDFPAGES do RTF