• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAF. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Personal Ancestral Format Intellectual Reserve

Co to jest plik PAF?

Plik utworzony przez Personal Ancestral File, genealogiczny program zarządzania. Zawiera dane drzewa genealogicznego, w tym przodków, potomków, relacji, dat urodzenia i innych informacji genealogicznych. Służy do przechowywania rodzinnych przodków.

Jak otworzyć plik PAF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAF

Inne problemy z plikiem PAF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAF:

  • plik PAF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik