• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PACKAGE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PACKAGE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PACKAGE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PACKAGE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Electronic Arts Game Data Archive Format Electronic Arts

Co to jest plik PACKAGE?

Plik PACKAGE jest plikiem pakietu zasobów wykorzystywanym przez różne gry Electronic Arts (EA), w tym The Sims 2, The Sims 3, The Sims Online, Spore i SimCity 4. Przechowuje archiwum jednego lub więcej plików z grą, często w format XML i mogą obejmować modele 3D, tekstury, dźwięki i inne dane gry, takie jak znaki i informacje o okolicy. Pliki pakietu są zapisywane w standardowym formacie archiwum DBPF firmy EA.

Wiele plików PACKAGE można edytować i ponownie pakować za pomocą SimPE, darmowego edytora The Sims 2. Mogą też być tworzone i modyfikowane za pomocą programu The Sims 2 ContentManager, programu oficjalnie wydanego przez Electronic Arts do modyfikowania zawartości The Sims 2.

Jak otworzyć plik PACKAGE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PACKAGE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PACKAGE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PACKAGE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PACKAGE

Inne problemy z plikiem PACKAGE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PACKAGE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PACKAGE:

  • plik PACKAGE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PACKAGE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PACKAGE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik