• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle Pack200 Packed JAR Format Oracle

Co to jest plik PACK?

Plik utworzony przez Pack200, narzędzie zawarte w Javie 1.5.0, które kompresuje pliki .JAR. Zawiera plik JAR, który został skompresowany nawet o sześćdziesiąt procent. Używany przez klientów Java Web Uruchamianie i rozpakowywanie plików JAR dla programów Java.

Pliki PACK są często kompresowane do plików .PACK.GZ. Można je również zobaczyć przy użyciu rozszerzenia ".Jar.Pack".

Jak otworzyć plik PACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PACK

Inne problemy z plikiem PACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PACK:

  • plik PACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik