• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P97

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P97. Jeżeli chcesz otworzyć plik P97, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P97

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Win97 Database Format N/A

Co to jest plik P97?

Zapisuje dane zapisane przez skaner trunkingowy PRO-97 / PRO-2055. Mogą zawierać nagrania komunikacji radiowej lub dane importowane z RadioReference.Com

Jak otworzyć plik P97?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P97 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P97 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P97 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P97

Inne problemy z plikiem P97

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P97 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P97:

  • plik P97 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P97 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P97 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik