• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P7B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P7B. Jeżeli chcesz otworzyć plik P7B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P7B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PKCS #7 Certificates Format N/A

Co to jest plik P7B?

Plik bezpieczeństwa przechowujący bezpieczne certyfikaty używane do uwierzytelniania osoby lub urządzenia, na przykład komputera lub serwera sieci Web. Podobnie do certyfikatu Base-64 (.CER), ale używa innego formatowania. Można ją zainstalować za pomocą Kreatora importu certyfikatów, klikając prawym przyciskiem myszy plik i wybierając "Zainstaluj certyfikat".

Jak otworzyć plik P7B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P7B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P7B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P7B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P7B

Inne problemy z plikiem P7B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P7B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P7B:

  • plik P7B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P7B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P7B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik