• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P2P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P2P. Jeżeli chcesz otworzyć plik P2P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P2P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft FolderShare Format Microsoft

Co to jest plik P2P?

Skrót do pliku używanego przez FolderShare, usługę synchronizującą komputer Windows Live. Zawiera odniesienie do konkretnego pliku i jest używane zamiast rzeczywistego pliku. Najczęściej wyświetlane, gdy włączona jest synchronizacja na żądanie. Dwukrotne kliknięcie pliku P2P w folderze FolderShare powinno pobrać rzeczywisty plik z komputerem.

Termin "P2P" jest także krótki dla "peer-to-peer", który odnosi się do programów udostępniania plików internetowych. Większość programów P2P nie używa rozszerzenia pliku ".P2p".

Jak otworzyć plik P2P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P2P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P2P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P2P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P2P

Inne problemy z plikiem P2P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P2P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P2P:

  • plik P2P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P2P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P2P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik