• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku P

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem P. Jeżeli chcesz otworzyć plik P, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku P

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pascal Language Source Code Format N/A

Co to jest plik P?

Plik AP to plik pickle'a utworzony przez pickle, moduł Pythona służący do konwertowania obiektów Python do reprezentacji bajtów do przechowywania na dysku lub transferu przez sieć. Umożliwia to wygodne przechowywanie lub przesyłanie obiektów bez uprzedniego przekształcania danych w inny format. P pliki mogą być "unpickled" i załadowane z powrotem do pamięci programu podczas wykonywania.

Jak otworzyć plik P?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku P jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi P z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem P którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik P

Inne problemy z plikiem P

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem P nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami P:

  • plik P którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku P z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik P nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik