• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OV2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OV2. Jeżeli chcesz otworzyć plik OV2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OV2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TomTom Navigator Point Of Interest Format TomTom

Co to jest plik OV2?

Baza danych lokalizacji zwanych "punktami zainteresowania", które można pokryć na mapie nawigacyjnej TomTom. Można tworzyć ręcznie za pomocą programu TomTom Navigator (za pomocą urządzenia Pocket PC) lub konwertować istniejącą bazę danych do formatu TomTom Navigator za pomocą programu TomTom HOME.

Pliki OV2 mogą być zapisywane za pomocą odpowiedniego pliku obrazu .BMP, który zapewnia graficzną reprezentację lokalizacji.

Jak otworzyć plik OV2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OV2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OV2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OV2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OV2

Inne problemy z plikiem OV2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OV2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OV2:

  • plik OV2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OV2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OV2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku OV2
OV2 do GPXOV2 do ITNOV2 do LMX