• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenLP Theme Format OpenLP

Co to jest plik OTZ?

Plik motywu używany przez OpenLP, darmową aplikację służącą do tworzenia treści multimedialnych do usług religijnych kościołów. Zawiera ustawienia nadające prezentacji (plik .OSZ). Mogą zawierać czcionki, kolory tekstu, obrazy tła i inne informacje wyświetlające.

Kilka tematów OpenLP można pobrać z witryny OpenLP.Org.

Jak otworzyć plik OTZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTZ

Inne problemy z plikiem OTZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTZ:

  • plik OTZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik