• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TheWord Encrypted Module Format theWord Bible Software

Co to jest plik OTX?

Plik używany przez TheWord, darmowy program do czytania Biblii. Przechowuje kopię Starego Testamentu w zaszyfrowanym formacie. Differs z pliku .OT, który używa formatu zwykłego tekstu. Może być używany do ochrony treści chronionych prawem autorskim podczas dystrybucji cyfrowych kopii Starego Testamentu.

Pliki OTX są zwykle pobierane jako pliki ".OxxExEx", które podczas instalacji są instalowane samoczynnie w Starym Testamencie.

Jak otworzyć plik OTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTX

Inne problemy z plikiem OTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTX:

  • plik OTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik