• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OTLN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OTLN. Jeżeli chcesz otworzyć plik OTLN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OTLN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Opal Outline Format A Sharp

Co to jest plik OTLN?

Zarys utworzony przez Opal, opisujący program dla systemu Mac OS X. Tworzy hierarchiczne listy do organizowania notatek, projektów, raportów, pomysłów itp. Opal jest następcą Acta i został całkowicie przepisany na Mac OS X.

Więcej informacji można znaleźć na stronie produktu Opal.

Jak otworzyć plik OTLN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OTLN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OTLN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OTLN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OTLN

Inne problemy z plikiem OTLN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OTLN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OTLN:

  • plik OTLN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OTLN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OTLN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik