• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Osu! Beatmap Format peppy

Co to jest plik OSZ?

Plik używany przez osu !, gra rytmiczna, w której gracze klikają wizualne sygnały w synchronizacji z muzyką. Zawiera skompresowaną beatmapę, która zawiera utwór, grafikę, czas i miejsca kliknięć. Umożliwia graczom zapisywanie i udostępnianie własnych beatmapsów.

Pliki OSZ mogą być odtwarzane przez dwukrotne kliknięcie w systemie Windows lub przeciągając je do osu! Okno gry.

Pliki OSZ są kompresowane przy użyciu kompresji zip.

Jak otworzyć plik OSZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSZ

Inne problemy z plikiem OSZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSZ:

  • plik OSZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik