• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS PowerPC Executable Format N/A

Co to jest plik OSX?

Nagłówek programu dla aplikacji Power PC. Zapisano w binarnym formacie wykonywalnym PEF (PowerPC Executable Format). Może być uruchamiany bezpośrednio w systemie Mac OS X (lub za pośrednictwem Rosetta na maszynach Intel), ale może odwoływać się do innych plików wymaganych do uruchomienia programu.

Pliki OSX są zazwyczaj generowane przez Adobe Director.

Uruchamianie "pliku" w pliku ".Osx" w terminalu Macintosh powoduje "Nagłówek pliku wykonywalnego PEPC PowerPC".

Jak otworzyć plik OSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSX

Inne problemy z plikiem OSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSX:

  • plik OSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik