• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSU. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Osu! Dialog Format peppy

Co to jest plik OSU?

Skrypt gry napisany dla osu !, gra rytmiczna, w której gracze klikać hit kołow zsynchronizowane z muzykĘ .... Zapisuje właściwości wyzwania dla gry, takie jak trudność, utwór, który ma zostać odtworzony oraz punkty czasowe trafień. Mogą być wykorzystywane przez członków społeczności gier do podejmowania niestandardowych wyzwań.

Pliki OSU są ostatecznie zbudowane z innymi plikami poziomu gry do plików .OSZ, które można importować i uruchamiać w osu !.

Jak otworzyć plik OSU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSU

Inne problemy z plikiem OSU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSU:

  • plik OSU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik