• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSR. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Osu! Game Replay Format peppy

Co to jest plik OSR?

Gra powtórna stworzona przez osu !, gra rytmiczna, w której gracze synchronizują kliknięcia myszą z muzyką. Zapisuje nagranie utworu odtwarzanego przez użytkownika, a także nazwę gracza, datę gry, wynik, trafienia i pomyłki oraz ranking. Często używane do wymiany repertu z przyjaciółmi.

Jeśli otrzymasz plik OSR, możesz kliknąć go dwukrotnie, aby zobaczyć podsumowanie ponownego odtwarzania i obejrzeć replay (zakładając, że osu! Software jest zainstalowany).

Replikacje można zapisać po zakończeniu gry, klikając opcję powtórzenia zapisu lub wyeksportować odtwarzanie. Pliki OSR są zapisywane w katalogu Replays w osu! Instalacja oprogramowania. Możesz kopiować te powtórzenia i wysyłać je do znajomych za pośrednictwem poczty elektronicznej lub innego programu transferu plików.

Jak otworzyć plik OSR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSR

Inne problemy z plikiem OSR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSR:

  • plik OSR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik