• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenShot Project Format Jonathan Thomas

Co to jest plik OSP?

Plik projektu edycji wideo utworzony przez OpenShot, edytor wideo open source dla systemu Linux. Zawiera odniesienia do plików audio, wideo i obrazów, jak również przejścia, efekty i informacje o sekwencjonowaniu. Obsługuje wiele utworów i nieszczególne edycje. Służy do zapisywania i ładowania projektu edycji wideo i eksportowania go do jednego z kilku obsługiwanych formatów wideo wyjściowego.

OpenShot to nielinearny edytor wideo, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą uzyskać dostęp i edytować dowolną klatkę w filmie bez niszczenia oryginalnej kopii ramek. Oprogramowanie korzysta z bibliotek FFmpeg, które obsługują kilka różnych formatów audio, wideo i obrazu.

Jak otworzyć plik OSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSP

Inne problemy z plikiem OSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSP:

  • plik OSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik