• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik OSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Osu! Skin Format peppy

Co to jest plik OSK?

Plik skóry wykorzystywany przez osu !, gra rytmu, w której gracze grają w wizualne sygnały zsynchronizowane z muzyką. Zawiera grafikę i dźwięki, które zmienia wygląd i dźwięki gry. Służy do dostosowywania kręgów wyników, wyświetlania wyniku, typu suwaka, kursora i uderzeń.

Możesz zainstalować niestandardowe skórki, umieszczając je w katalogu Skins programu osu! Instalacja gry (zazwyczaj C: Program Filesosu! Skins, ale może być konieczne utworzenie katalogu ręcznie). Jeśli pobrano archiwum (plik eG, .RAR lub .ZIP), najpierw trzeba rozpakować załączony folder, a następnie umieścić folder w katalogu Skins.

Jak otworzyć plik OSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OSK

Inne problemy z plikiem OSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OSK:

  • plik OSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik