• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ORX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ORX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ORX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ORX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RadiantOne Virtual Directory Server Database Schema Radiant Logic

Co to jest plik ORX?

Schemat bazy danych definiuje strukturę bazy danych wykorzystywaną przez serwer wirtualnych serwerów katalogowych Radiant One (VDS). Może zostać przechwycona z istniejącej bazy danych za pomocą narzędzia Extractor Schema bazy danych i może być modyfikowana przy użyciu programu Schema Manager w programie RadiantOne.

Pliki ORX są zapisywane w formacie XML i zawierają klasy obiektów i atrybuty plików baz danych używanych przez oprogramowanie RadiantOne VDS.

".ORX" może być także krótki dla .ORG lub .OR2 - .OR6, które są rozszerzeniami plików używanymi przez program Lotus Organizer.

Jak otworzyć plik ORX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ORX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ORX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ORX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ORX

Inne problemy z plikiem ORX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ORX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ORX:

  • plik ORX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ORX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ORX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik