• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ORV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ORV. Jeżeli chcesz otworzyć plik ORV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ORV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracom Video Format Oracom

Co to jest plik ORV?

Plik wideo zapisany w formacie wideo Oracom, w formacie używanym przez niektóre urządzenia sprzętowe firmy Oracom. Zapisuje film w formacie zastrzeżonym, ale można go odtworzyć przy użyciu programu o nazwie "Movie Viewer", który jest zwykle dostarczany z produktami Oracom.

Oracom jest firmą koreańską, dlatego większość produktów jest zlokalizowana w języku koreańskim.

Jak otworzyć plik ORV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ORV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ORV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ORV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ORV

Inne problemy z plikiem ORV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ORV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ORV:

  • plik ORV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ORV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ORV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik