• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ORI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ORI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ORI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ORI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Original Format N/A

Co to jest plik ORI?

Często dodawany do pliku, który ma rozszerzenie. Może być dołączony do nazwy pliku, iE "page1.Html" może stać się "page1.Html.Ori". często używane do rozróżniania plików oryginalnych i kopii zapasowych (.BAK).

Rozszerzenie ".Ori" może wymagać usunięcia, aby plik mógł prawidłowo otworzyć.

Jak otworzyć plik ORI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ORI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ORI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ORI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ORI

Inne problemy z plikiem ORI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ORI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ORI:

  • plik ORI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ORI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ORI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik