• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OR5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OR5. Jeżeli chcesz otworzyć plik OR5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OR5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Lotus Organizer Format IBM

Co to jest plik OR5?

Plik Organizator utworzony za pomocą programu Lotus Organizer 5, oprogramowania do zarządzania informacjami osobistymi (PIM). Zawiera wiele typów danych, w tym kalendarz, kontakty osobiste, listy rzeczy do zrobienia, rekordy połączeń i inne informacje.

Lotus Organizer 5 został dołączony do programu IBM Lotus SmartSuite 5, znany również jako Lotus SmartSuite Millennium Edition 9.5.

Jak otworzyć plik OR5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OR5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OR5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OR5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OR5

Inne problemy z plikiem OR5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OR5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OR5:

  • plik OR5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OR5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OR5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik