• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku OO3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem OO3. Jeżeli chcesz otworzyć plik OO3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku OO3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Omni Group Outliner 3 Format The Omni Group

Co to jest plik OO3?

Plik danych utworzony przez OmniOutliner, program służący do organizowania informacji. Może przechowywać informacje za pomocą tekstu, pól wyboru, list pop-up i arkuszy kalkulacyjnych. Wykorzystywane do różnych celów, w tym sporządzania notatek, śledzenia wydatków i tworzenia harmonogramów.

Pliki OO3 można eksportować do różnych formatów tekstu i dokumentów, w tym .KEY, .DOCX, .RTF, .TEX, .OPML i .HTML.

Jak otworzyć plik OO3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku OO3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi OO3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem OO3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik OO3

Inne problemy z plikiem OO3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem OO3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami OO3:

  • plik OO3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku OO3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik OO3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik